Ülo Ennuste Economics

papers and articles in wordpress

Majandusteaduskondade dekaanidele

29.VI 09 

Kas Teile on teada, et kas sügisel meie makroökonoomikuid ikka osaleb Evolutsioonilise Poliitökonoomia Euroopa Ühingu (EAEPE) konverentsil, mille ülipõnevaks põhieemaks on kriisist pääsemise institutsioon-meetmed? Iseenesest mõistetavana on nimetatud osalemine kohustuslik.

 

Kahtlemata on EAEPE konverentsidest ning seminaridest osavõttudest  Eestile juba seniseks suurt tulu tõusnud: just eriti sealt aastate jooksul saadud teadmiste alusel oli nt väga kerge näha, et mullu kehtestatud nn avansilise tulumaksu seaduse mitmetimõistetavustega varjatud reformistlikuks eesmärgiks oli riigieelarve laekumistest kantida miljardeid kröösustele täiendavateks kingituseks, eeskätt hargmaistele pankadele, ja kerge selle libaseaduse tühistamist ühiskondlikult algatada.

 Ning vaatamata kogu administratsiooni esi-algselgsele räigelt arrogantsele vastureaktsioonile, tühistamiseni ka kuidagi jõuda, juba enne selle nuriseaduse jõustumist.

 Lugupidamisega  Ü. Ennuste

 

 PS: minu tagasihoidlik  konverentsi programmi võetud ettekanne ja seega ka osalemine kahjuks luhtuvad, sest toetav evolutsioonökonoomika professori koht TTÜs sügisest likvideeritakse.

Advertisements

June 29, 2009 - Posted by | Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: